znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startSŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START                  KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK SŁUCHAWKI DOMOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zamów produkt przez formularz www

W oparciu o ponad 70 lat doświadczenia w pracy z dźwiękiem, Sennheiser prezentuje HD 820 – nowe zamknięte słuchawki, które mogą zostać nowym punktem odniesienia dla klasy high-end oferując niesamowicie realistyczny i naturalny dźwięk.

Unikatowa konstrukcja z zastosowaniem szkła
Podczas gdy słuchawki tej klasy z reguły są otwarte, nowy model Sennheisera zrywa z tą zasadą, jednocześnie zapewniając dźwięk audiofilskiej jakości. Wysoka wydajność i czystość brzmienia została osiągnięta dzięki zastosowaniu szklanej pokrywy nad każdym przetwornikiem. Opatentowana konstrukcja z użyciem zakrzywionego szkła Gorilla Glass służy do odbicia fal dźwiękowych z tylnej części przetwornika do dwóch komór absorbera, co minimalizuje rezonans i tworzy idealną akustykę wewnątrz słuchawki.

Niezrównana jakość dla jeszcze lepszego brzmienia
Wyprodukowane w Niemczech słuchawki są wyposażone w wytrzymały metalowy pałąk z wewnętrznym elementem tłumiącym oraz pokryte srebrem kable OFC i pozłacane wtyczki. Wkładki nauszników zostały wykonane ręcznie z niealergicznej skóry syntetycznej wysokiej jakości i mikrofibry, aby zamortyzować nacisk i jednocześnie odizolować słuchacza od hałasu otoczenia. Wszystkie elementy i materiały zostały starannie dobrane, aby całość zachwycała pod każdym względem, zapewniając przede wszystkim niezrównane doznania dźwiękowe.

Uzupełnij swoje słuchawki
Wzmacniacz słuchawkowy Sennheiser HDV 820 jest idealnym uzupełnieniem dla słuchawek HD 820. Dzięki symetrycznemu przetwarzaniu sygnału i ekstremalnie niskim zniekształceniom harmonicznym, wzmacniacz w połączeniu ze słuchawkami audiofilskimi zapewnia doskonałe brzmienie ulubionej muzyki. Do HD 820 jest dołączony specjalnie dostrojony i dopasowany energetycznie symetryczny kabel o niskiej pojemności, co gwarantuje płynne działanie tego audiofilskiego duetu.

W zestawie:
- Zamknięte dynamiczne słuchawki HD 820
- Niezbalansowany kabel jack stereo 6,35 mm
- Zbalansowany kabel jack stereo 4,4 mm Pentaconn
- Zbalansowany kabel XLR-4
- Pendrive z instrukcją obsługi w formacie PDF oraz indywidualną charakterystyką -brzmieniową słuchawek
- Instrukcja obsługi
- Pudełko ochronne
- Ściereczka z mikrofibry

Dane techniczne
- Rodzaj słuchawek: Wokółuszne, zamknięte
- Rodzaj przetwornika Dynamiczny, zamknięty
- Pasmo przenoszenia 12 - 43800 Hz (-3 dB), 6 - 48000 Hz (-10 dB)
- Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 103 dB przy 1 kHz, 1V
- Impedancja 300 Ω
- Magnesy Neodymowe
- Kolor Czarny
- Zniekształcenia harmoniczne (THD) ≤ 0.02 % (1 kHz, 100 dB SPL)
- Złącze Jack 6,3 mm/ Pentaconn/ XLR4 (w zależności od przewodu)
- Waga 360 g (bez kabli)
- Czułość 3 m
- Nacisk poduszek ok. 3,4 N ± 0.3 N

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru słuchawki audiofilskie, słuchawki referencyjne, słuchawki hi-fi, słuchawki hifi, hi-end, słuchawki hiend, słuchawki domowe, słuchawki z pałąkiem, słuchawki nagłowne, słuchawki wokółuszne, słuchawki zamknięte, słuchawki z kablem jednostronnym,

HD820, HD-820, HD 820

[ Słuchawki Sennheiser HD820 ]