znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startSŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START                  KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK SŁUCHAWKI DOMOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Zamów produkt przez formularz www

Wraz z wiekiem nasze uszy potrzebują wsparcia, aby bez problemu rozpoznawać mowę lub w pełni cieszyć się muzyką. Jest to nie tylko kwestia ogólnego poziomu głośności, ale również odbierania przez nas sygnału audio. Tak więc podgłaśnianie telewizora nie jest rozwiązaniem, zwłaszcza, że może przeszkadzać ludziom wokół nas. Set 880 umożliwia personalizację odsłuchu w zależności od potrzeb, bez wpływu na otoczenie. Zestaw 880 można podłączyć jednocześnie do dwóch źródeł dźwięku, na przykład TV czy radia.

Wspomagające słyszenie słuchawki Set 880 wykorzystują najnowocześniejszą technologię bezprzewodową, oferując perfekcyjny komfort użytkowania, krystalicznie czysty dźwięk oraz możliwość dostosowania brzmienia do indywidulanych potrzeb. Przyjemność odsłuchu gwarantują intuicyjne funkcje, w tym wstępnie zdefiniowane profile brzmieniowe, zwiększona klarowność mowy i regulacja głośności dla każdego ucha. Set 880 zapewnia znakomitą jakość odwzorowywanej mowy oraz muzyki. Dzięki niezawodnej technologii bezprzewodowej, słuchawki oferują wyśmienitą jakość połączenia do 70 metrów bez użycia kabli. Prócz klarownego i pełnego brzmienia, urządzenie cechuje się także eleganckim wyglądem oraz intuicyjną i prostą obsugą.

Doskonałe brzmienie z systemem rozpoznawania mowy
Set 880 zapewnia pięć profili odsłuchu, ponadto użytkownicy mogą w łatwy sposób regulować niezależne ustawienie głośności dla prawego i lewego ucha. Pozwala na to przycisk umieszczony na odbiorniku oraz przełącznik na stacji dokującej.

Unikatowa funkcja rozpoznawania głosu pomaga zwiększyć dynamikę słyszanej mowy, redukując hałasy z tła, które mogą przeszkadzać w klarownym odbiorze dialogów.

Wysoka jakość wykonania i intuicyjna obsługa
Zestaw został zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech, co gwarantuje doskonałą trwałość, jakość i niezawodność. Słuchawki są także wysoką ergonomią. Zapewnia to wyjątkowa konstrukcja przenosząca środek ciężkości poniżej linii podbródka. Wygoda, komfort użytkowania i bateria działająca 18 godzin na jednym ładowaniu, pozwalają na długie sesje odsłuchowe.

Urządzenie w razie potrzeby może się uruchomić oraz wyłączyć, jeśli nie jest używane. Dobrze widoczne diody LED wskazują stan połączenia bezprzewodowego, a także poziom naładowania baterii. Wskaźniki są umieszczone na stacji dokującej, w celu polepszenia komfortu.
v Najważniejsze cechy:
bezprzewodowe słuchawki stereofoniczne do obioru dźwięku TV czy radia
odpowiednie dla osób niedosłyszących
5 profili brzmieniowych
niezależna regulacja dźwięku dla każdego ucha
system rozpoznawania mowy
bezprzeowodowy zasięg do 70 m

Dane techniczne:

Konstrukcja douszna, zamknięta
Czułość mikrofonu: -41dBV
Impedancja 24 Ω
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 120 dB
Pasmo przenoszenia 15 - 16000 Hz
Długość kabla: 1.2 m
Waga Odbiornik: 61 g
Czas ładowania 3 godz.
Złącze: jack 3,5 mm
Komunikacja: Bezprzewodowe radiowe
Czas pracy do 18 godz.
Aktywne wyciszanie szumów: Nie
Mikrofon: Nie
Regulacja głośności: Tak

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru Sennheiser set 880tv, set880tv, set-880tv, set 880 tv, set880 tv, set-880 tv, set 880-tv, set880-tv, set-880-tv, 
słuchawki domowe słuchawki bezprzewodowe radiowe, słuchawki radiowe, słuchawki bezprzewodowe analogowe, słuchawki analogowe, słuchawki do tv radiowe, słuchawki do telewizji radiowe, słuchawki stetoskopowe tv, słuchawki stetoskopowe do tv, słuchawki do wspomagania słuchu, wspomaganie słuchu, wspomaganie słyszenia