znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startPROMOCJESŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START  PROMOCJE                 KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK SŁUCHAWKI PRZENOŚNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
Powiększ zdjęcie nr 7
Powiększ zdjęcie nr 8
Powiększ zdjęcie nr 9
Powiększ zdjęcie nr 10
Zamów produkt przez formularz www

Nowe bezprzewodowe MOMENTUM Wireless M3 AEBTXL dołączają do rodziny najwyższej klasy słuchawek Sennheiser. Oferują doskonały dźwięk, najnowocześniejszą technologię i nowoczesny wygląd. Na nowo definiują jakość słuchawek premium, odtwarzając zrównoważoną głębię i precyzję dźwięku studyjnej jakości.

Nigdy nie mijaj się z rytmem
MOMENTUM Wireless oferują intuicyjne sterowanie zaprojektowane na każdą sytuację. Niezależnie od tego, czy prowadzisz rozmowę biznesową, rozmawiasz z przyjacielem, czy po prostu izolujesz się od hałasu w prywatnej przestrzeni audio, funkcje Auto On/Off i Smart Pause gwarantują, że nigdy nie umknie Ci żadna chwila.

Twój dźwięk na twoich warunkach
Aktywna funkcja eliminacji hałasu Noise Gard oraz funkcja Transparent Hearing pozwalają cieszyć się światem audio na własnych warunkach. Zaawansowana aktywna eliminacja hałasu oferuje trzy tryby, które są dostosowane do różnych warunków. Dzięki funkcji Transparent Hearing możesz cieszyć się muzyką, będąc jednocześnie w pełni obecnym we wszystkim, co robisz.

Zatracić się w muzyce
Wyposażone w skórzany pałąk nagłowny z bardzo trwałymi metalowymi wykończeniami i najwyższej jakości nauszniki MOMENTUM Wireless M3 AEBTXL zapewniają najwyższy komfort dla tych, którzy lubią cieszyć się niekończącym się słuchaniem.

Zaawansowany i inteligentny
Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi z 3 przyciskami możesz błyskawicznie przełączać się między muzyką i wykonywaniem połączeń. Możesz także włączyć regulację głośności jednym naciśnięciem przycisku i natychmiast połączyć się z asystentem głosowym. Niezależnie od sytuacji, w której się znajdziesz, MOMENTUM Wireless mają wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby cieszyć się bogatym, szczegółowym dźwiękiem.

Dostosuj się do swojego stylu życia
MOMENTUM Wireless oferują bezproblemową integrację z asystentem głosowym telefonu. Po naciśnięciu jednego przycisku możesz łatwo przełączać się między światem wirtualnym a otoczeniem. Dzięki doskonałemu dźwiękowi MOMENTUM Wireless już nigdy nie stracisz rytmu.

Personalizacja w Twoich rękach
Aplikacja Sennheiser Smart Control zapewnia trzy różne tryby eliminacji szumów, wbudowany korektor dźwięku oraz inteligentną technologię TILE - dzięki której możesz zlokalizować swoje ulubione MOMENTUM Wireless.

Spersonalizuj swoje wrażenia dzięki Sennheiser Smart Control App
Słuchaj swojej muzyki tak, jak chcesz, dzięki aplikacji Sennheiser Smart Control. Ta bezpłatna dedykowana aplikacja na iOS i Androida zapewnia łatwy sposób kontrolowania, personalizowania, aktualizowania i konfigurowania Twoich ulubionych słuchawek Sennheiser MOMENTUM

W opakowaniu:
• Słuchawki MOMENTUM Wireless M3 AEBTXL Black
• Kabel Audio 3.5 mm
• Adapter USB-C na USB-A
• Kabel USB-C
• Sztywne ekskluzywne etui
• Instrukcja obsługi

Dane techniczne:

Konstrukcja wokółuszna, zamknięta
Przetworniki dynamiczne
Pasmo przenoszenia 6 - 22000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 118 dB SPL/1 V/1 kHz (przy pracy na kablu) / 99 dB SPL/-10 dB FS (przy pracy na bluetooth)
Kompatybilność SBC, aptX, aptX Low Latency, AAC, A2DP, AVRCP, HSP, HFP
Bluetooth® Bluetooth 5.0
Zniekształcenia harmoniczne THD < 0,3%
Redukcja szumów hybrydowa technologia NoiseGard z 4 mikrofonami
Impedancja: aktywnie: 470 Ω / pasywnie: 100 Ω
Waga 305g
Wejścia audio Bluetooth, mini jack, USB-C
Typ baterii Akumulator litowo-polimerowy 600-700 mAh
Czas działania ok. 17h przy włączonym Bluetooth i ANC (aktywym systemie tłumienia szumów NoiseGard)
Czas ładowania ok. 3 godz.
Dostępne kolory czarny, sandy white

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru momentum m3, momentum 3, m3aebt, m3-aebt, m3 aebt,
m3aebtxl, m3-aebtxl, m3 aebtxl,
m3aeb txl, m3-aebt xl, m3 aeb txl,
m3aeb-txl, m3-aeb-txl, m3 aeb-txl,