znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startPROMOCJESŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START  PROMOCJE                 KONTAKT
 
 
 
 

PROMOCJA SŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zamów produkt przez formularz www

Słuchawki dla profesjonalnych DJów i producentów - stworzone by poruszyć tłumem.
Zanim twoja muzyka dotrze i poruszy odbiorców musisz być w stanie ją dokładnie usłyszeć i poczuć oraz odczuć wpływ tego co tworzysz. Aby ją dopracować, ukształtować, nadać formę i uczynić znakiem firmowym prawdziwego profesjonalisty. Nowa seria słuchawek Sennheiser HD została zaprojektowana właśnie po to by dostarczyć dźwięk, jakość i emocje.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Dźwięk sukcesu
Dzięki wsparciu ze strony najlepszych światowych DJ oraz zastosowaniu opatentowanych przez firmę Sennheiser rozwiązań, nowa linia słuchawek profesjonalnych zapewnia doskonałą, dynamiczną reprodukcję dźwięku, dostosowanego szczególnie dla potrzeb DJ oraz producentów muzycznych z przeznaczeniem do pracy w różnych warunkach.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Wytrzymałość
Wszystkie komponenty składowe nowej linii słuchawek Sennheiser wykonane są z wytrzymałych, wysokiej jakości materiałów, gwarantujących niezawodność nawet w najbardziej wymagających warunkach oraz najbardziej intensywnym reżimie pracy. Dzięki temu możesz skupić się wyłącznie na muzyce.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Wygodny profesjonalizm
Nowa linia słuchawek profesjonalnych Sennheiser została zaprojektowana tak aby zapewnić najwyższą wygodę użytkowania nawet podczas wielu godzin pracy w studio dźwiękowym. Wymienne nauszniki welurowe lub skórzane zapewniają komfort pracy a unikalna eliptyczna konstrukcja wokółuszna kapsuł optymalną izolację akustyczną od otoczenia.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Profesjonalna jakość - wewnątrz i na zewnątrz
Wymagający DJe oraz producenci muzycznie znają wartość dobrego przewodu. Z tego też powodu nowe słuchawki Sennheiser wyposażone są w wymienny przewód jednostronny. Wzmocniony kewlarem, wykonany z miedzi beztlenowej przewód, wyposażony w pozłacane wtyki występuje w wersji spiralnej oraz prostej o długości do 3 metrów. Przewód może być podłączony do dowolnej kapsuły za pośrednictwem połączenia bagnetowego zapewniającego solidne i pewne połączenie.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Profesjonalna ochrona
Nowa linia słuchawek Sennheiser ma się sprawdzić w pracy w każdym miejscu i czasie. Dzięki zastosowaniu twardego etui transportowego możesz zabrać je z sobą bez obawy uszkodzenia zawartości.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Naruszenie równowagi i uderzający dźwięk
Model Sennheiser HD6 MIX został opracowany z myślą o zastosowaniach studyjnych. Opatentowany system przetworników zapewnia precyzyjny i zrównoważony dźwięk niezbędny do miksowania i monitoringu audio. Wychodząc na przeciw potrzebom profesjonalnych techników dźwiękowych, model HD6 MIX jest zbudowany z wytrzymałych a jednocześnie lekkich części przewidzianych na wiele lat pracy w studio. Miękkie i wytrzymałe nauszniki zapewniają wygodę nawet podczas długiego słuchania przy jednoczesnej redukcji hałasu otoczenia do minimum dzięki czemu dźwiękowiec może się skoncentrować na zadaniu.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Dane techniczne słuchawek HD6MIX:

Przetworniki dynamiczne, zamknięte
Nauszniki wokółuszne
Pasmo przenoszenia 8 - 30000 Hz
Impedancja 150 Ohm
Dynamika SPL Kup HD6MX na stronie www.sennheiser.com.pl 112 dB (1 kHz, 1Vrms)
Zniekształcenia harmoniczne THD < 0,1% (1kHz, SPL 100 dB)
Moc przetworników 500 mW
Siła docisku do uszu 6,3 N
Waga bez kabla 264 g
Długość kabla spiralny 1.5m - 3.0m, prosty 3.0m + Kevlar OFC
Połączenie jack 3,5 mm prosty

Zestaw zawiera:

- słuchawki HD 6 MX
- adapter 3,5 - 6,3 mm
- dwa kewlarowe przewody: prosty i spiralny
- 2 pary nauszników: welurowe + skórzane

Dodatkowe informacje:


Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Poniżej wyswietlono 1 komentarzy i ocen produktu:

Wypadkowa ocena produktu: 5/5wypadkowa ocena transkacji: 5/5wypadkowa srednia ocena: 5/5

~Ka Kadodano 2017-02-26 o godz.08:44:56
ocena produktu: 5, ocena transakcji: 5, srednia ocena: 5 
komentarz: Gorąco polecam, obsługa profesjonalna na wysokim poziomie, przesyłka wysłana w ekspresowym tempie. A słuchawki ..... inny wymiar😉
Powieksz do pelnego rozmiaru Sennheiser 

HD6 MIX, HD-6 MIX, HD 6 MIX
HD6MIX, HD-6MIX, HD 6MIX
HD6-MIX, HD-6-MIX, HD 6-MIX

słuchawki domowe, słuchawki hi-fi, słuchawki hifi, słuchawki z pałąkiem, słuchawki nagłowne, słuchawki wokółuszne, słuchawki zamknięte, słuchawki uniwersalne, słuchawki dj, słuchawki dla dj, słuchawki do monitoringu audio, słuchawki profesjonalne, słuchawki studyjne, słuchawki z kablem jednostronnym, słuchawki z odłączanym przewodem

[ Słuchawki Sennheiser HD 6 MIX ]