znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startPROMOCJESŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START  PROMOCJE                 KONTAKT
 
 
 
 

PROMOCJA

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6

Sennheiser zmienił rynek słuchawek w 2012 roku, wprowadzając serię MOMENTUM. Rozszerzona później linia łączy w sobie najlepsze elementy świata mody, technologii i dźwięku. W rezultacie słuchawki MOMENTUM spotkały się z uznaniem użytkowników i krytyków na całym świecie. Ale duch MOMENTUM nie stoi w miejscu. Teraz prezentujemy nową odsłonę tej serii. Jej członkowie odznaczają się podwyższonym komfortem użytkowania, składaną konstrukcją i - po raz pierwszy - dostępnością w wersji bezprzewodowej.

Słuchawki MOMENTUM nowej generacji wyposażone są w składany pałąk zapewniający oszczędność miejsca, który wraz z nowym pokrowcem stanowi wzór mobilności. Jednocześnie konstrukcja nie traci na sztywności dzięki zastosowaniu mocnej i lekkiej stali nierdzewnej. Jednak dopasowanie i komfort użytkowania w nowych modelach sięga jeszcze dalej. Przeprojektowany pałąk pokryty jest luksusową skórą lub Alcatarą® a jego konstrukcja jest teraz bardziej opływowa w celu podniesienia komfortu. Nauszny model MOMENTUM Wireless wyposażony został w bardziej miękkie wykładziny nauszników pokryte wysokiej jakości skórą. Ich asymetryczne ustawienie zapewnia lepsze dopasowanie do głowy i tłumienie dźwięków otoczenia. Wokółuszny model MOMENTUM On-Ear Wireless wyposażony jest w nauszniki również pokryte Alcantarą®. Materiał ten dzięki swojej miękkości i wytrzymałości używany jest do obijania siedzeń w luksusowych samochodach i jachtach.

Oba bezprzewodowe modele MOMENTUM wyposażone są w technologię NFC, która pozwala sparować słuchawki z dowolnym urządzeniem i szybko nawiązać stabilne połączenie dźwiękowe Bluetooth. Ponadto oba modele wyposażono w hybrydowy system aktywnej redukcji szumów NoiseGard, który umożliwia korzystanie z doskonałego dźwięku słuchawek MOMENTUM nawet w nieprzyjaznym, głośnym otoczeniu. Wbudowane akumulatory pozwalają na 22 godziny nieprzerwanej rozrywki, co czyni z tych słuchawek idealnych towarzyszy w podróży.

Nowe słuchawki Momentum Wireless
Nowe słuchawki Sennheiser Momentum Wireless zapewniają kryształowo czysty dźwięk bez konieczności podłączania przewodu. Są połączeniem najwyższej jakości dźwięku z lekką, purystyczną konstrukcją wykonaną przy użyciu wysokiej klasy materiałów jak stal nierdzewna lub prawdziwa skóra.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Wysoka rozdzielczość dźwięku i głębia brzmienia
Podczas gdy hybrydowy system NoiseGardTM tłumi hałas otoczenia, wysokiej rozdzielczości koder aptX dba o transmisję najdrobniejszych niuansów dźwiękowych. Dzięki temu opatentowany dźwięk MOMENTUM staje się jeszcze lepszy. Ponadto wbudowany mikrofon z systemem VoiceMax pozwala prowadzić wolną od zakłóceń konwersację bez konieczności stosowania zewnętrznego mikrofonu.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Zaawansowanie i inteligencja
Nawiązanie połączenia bezprzewodowego w słuchawkach MOMENTUM jest prostsze od podłączenia przewodu. Odbywa się pa pomocą pojedynczego przycisku z funkcją NFC (Near Field Communication).
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Ponadczasowość i nieskazitelność
Przywiązanie uwagi do szczegółów to główna cecha słuchawek Sennheiser MOMENTUM Wireless. Pałąk ze stali nierdzewnej oraz nauszniki z luksusowej skóry w połączeniu ze znakomitym dźwiękiem stanowią rozkosz dla wszystkich zmysłów.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Wygoda i zróżnicowanie
Kapsuły w nowych słuchawkach MOMENTUM są przymocowane za pośrednictwem przegubów kulowych do składanych widełek ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Możliwość indywidualnego dostosowania słuchawek do profilu głowy jest istotna pod względem wygody oraz jakości dźwięku. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów słuchawki MOMENTUM są wyjątkowo trwałe i eleganckie.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Optymalizacja i opcjonalność
Nowy model MOMENTUM Wireless może również pracować z przewodem w trybie słuchawek konwencjonalnych. Przewód wyposażony jest jednak w całkowicie niekonwencjonalny wtyk niskoprofilowy zoptymalizowany do współpracy z przenośnymi urządzeniami audio. Przewód razie konieczności może zostać wymieniony.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Słuchawki dostępne są w kolorze czarnym lub kość słoniowa (ivory)

Zestaw zawiera:

- słuchawki MOMENTUM Wireless
- przewód audio 1,4 m z wtykiem jack 3,5 mm kątowym
- przewód do ładowania USB
- przejściówkę lotniczą
- instrukcję obsługi
- etui transportowe

Dane techniczne:

SŁUCHAWKI
Konstrukcja nauszna
Przetworniki dynamiczne, zamknięte Kup Momentum wireless na www.sennheiser.com.pl
Impedancja w trybie pasywnym: 28 Ohm
w trybie aktywnym: 480 Ohm
Nacisk na uszy ok 3,6 N
Pasmo przenoszenia 16 - 22000 Hz
Zniekształcenia harmoniczne THD < 0,5%
MIKROFON
Pasmo przenoszenia Szerokopasmowe: 100 - 8000 Hz
wąskopasmowe: 300 - 3400 Hz < 0,5%
Charakterystyka kierunkowa podwójna bezkierunkowa (2 mikrofony)
Czułość -44 dB V/Pa (1 kHz)
DANE OGÓLNE
Wersja Bluetooth Bluetooth 4.0 +EDR
Obsługiwane profile A2DP + AVRCP + HSP + HFP
Wtyk jack 3,5 mm, kątowy
Przewód 1,4 m (odłączany)Kup Momentum wireless na sennheiser.com.pl
Współczynnik tłumienia do 20 dB
Czas ładowania ok 3 godz. Kup Momentum wireless na sennheiser.com.pl
Czas pracy 22 godziny (HFP + ANC)
Typ baterii akumulator litowo-polimerowy 600 mAh
System tłumienia hałasu NoiseGard z 4 mikrofonami

Dodatkowe informacje:

instrukcja obsługi (pdf - wersja angielska 10 MB) Pobierz plik pdf
instrukcja szybkiego uruchomienia (pdf - wersja angielska 5 MB) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru Sennheiser 
Momentum wireless M2 OEBT, 
Momentum-wireless M2 OEBT, 
Momentum wireless-M2 OEBT, 
Momentum-wireless-M2 OEBT, 
Momentum wirelessM2 OEBT, 
Momentum-wirelessM2 OEBT, 

Momentum wireless M2OEBT, 
Momentum-wireless M2OEBT, 
Momentum wireless-M2OEBT, 
Momentum-wireless-M2OEBT, 
Momentum wirelessM2OEBT, 
Momentum-wirelessM2OEBT, 

Momentum wireless M2-OEBT, 
Momentum-wireless M2-OEBT, 
Momentum wireless-M2-OEBT, 
Momentum-wireless-M2-OEBT, 
Momentum wirelessM2-OEBT, 
Momentum-wirelessM2-OEBT, 

słuchawki hi-fi, słuchawki hifi, słuchawki przenośne, słuchawki do iPod, słuchawki do iPad, słuchawki do iPhone, słuchawki z pałąkiem, słuchawki nagłowne, słuchawki nauszne, słuchawki zamknięte, słuchawki z pilotem, słuchawki z regulacją głośności, słuchawki z mikrofonem, zestaw z mikrofonem, zestaw słuchawkowy z mikrofonem, słuchawki bluetooth, słuchawki bezprzewodowe

[ Słuchawki Momentum wireless M2 OEBT Black ]