znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startPROMOCJESŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START  PROMOCJE                 KONTAKT
 
 
 
 

PROMOCJA SŁUCHAWKI PRZENOŚNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Zamów produkt przez formularz www

Nowa generacja zestawów słuchawkowych MOMENTUM niesie ze sobą podwyższony komfort użytkowania, składaną konstrukcję dla lepszej mobilności oraz jednostronny, odłączany przewód z pilotem i mikrofonem do rozmów oraz sterowania multimediami. Dostępne są wersje z pilotem przystosowanym do pracy z urządzeniami Apple iOS lub Samsung Galaxy i większością innych urządzeń opartych na systemie Android. Nowy wokółuszny model MOMENTUM został zaprojektowany od nowa, aby zapewnić podwyższony komfort używania, doskonałe dopasowanie i wytłumienie hałasów zewnętrznych.

Sennheiser zmienił rynek słuchawek w 2012 roku, wprowadzając serię MOMENTUM. Rozszerzona później linia łączy w sobie najlepsze elementy świata mody, technologii i dźwięku. W rezultacie spotkały się z uznaniem użytkowników i krytyków na całym świecie. Ale duch MOMENTUM nie stoi w miejscu. Teraz prezentujemy nową rodzinę słuchawek MOMENTUM. Odznaczają się podwyższonym komfortem użytkowania, składaną konstrukcją i - po raz pierwszy - dostępnością wersji bezprzewodowych.

MOMENTUM nowej generacji wyposażone są w składany pałąk dzięki czemu zajmują mniej miejsca i wraz z nowymi pokrowcami są wzorem mobilności. Jednocześnie konstrukcja nie straciła sztywności, bo wciąż wykorzystuje mocną i lekką stal nierdzewną. Dzięki temu nowe modele są równie solidne jak poprzednie. Jednak dopasowanie i komfort użytkowania w nowych modelach sięga jeszcze wyżej. Pałąk został przeprojektowany - wciąż jest pokryty luksusową skórą, lecz teraz ma bardziej obły kształt dla wyższego komfortu. Wokółuszny model MOMENTUM wyposażony jest w przeprojektowane, większe i bardziej miękkie wykładziny nauszników pokryte wysokiej jakości skórą. Ich asymetryczne ustawienie zapewnia lepsze dopasowanie do głowy i wygłuszenie dźwięków zewnętrznych.

Słuchawki MOMENTUM Around-Ear (wokółuszne) drugiej generacji dostępne są z pilotem do rozmów i sterowania multimediami. Kontroluje on funkcje odbierania/zakończenia połączeń, regulacji głośności, włączania muzyki i wyboru utworu. Dostępne są dwie wersje pilota: do urządzeń Apple iOS, lub Samsung Galaxy oraz większości innych urządzeń opartych na systemie Android.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Cechy charakterystyczne słuchawek Momentum:

- jednostronny, odłączany przewód z pilotem przystosowanym do pracy z urządzeniami Samsung Galaxy i większością innych urządzeń opartych na systemie Android zakończony niskoprofilowym wtykiem Jack 3,5 mm.
- przeprojektowane, miękkie wykładziny nauszników pokryte wysokiej jakości skórą, o większej objętości i asymetrycznym kształcie zapewniają wysoki komfort użytkowania
- przetworniki o konstrukcji zamkniętej zapewniają optymalną redukcję hałasu otoczenia
- nowa składana konstrukcja i wytrzymały pokrowiec premium w komplecie
- produkowane w Niemczech przetwornki o impedancji 18 Ohm zapewniają znakomite odwzorowanie detali
- zastosowanie najwyższej jakości materiałów jak stal nierdzewna i luksusowa skóra naturalna
- słuchawki dostępne w kolorach czarnym lub kość słoniowa (ivory) Kup Momentum M2 na www.sennheiser.com.pl
gwarancja 2 lata
zestaw zawiera:
- słuchawki Momentum,
- etui transportowe
- przewód z pilotem
- instrukcję obsługi

Dane techniczne:

Konstrukcja wokółuszna
Przetworniki dynamiczne, zamknięte Kup Momentum M2 na www.sennheiser.com.pl
Impedancja 18 Ohm
Połączenie jack 3,5 mm prosty
Pasmo przenoszenia 16 - 22000 Hz
Zniekształcenia harmoniczne THD < 0,5%
Dynamika SPL 113 dB
Przewód odłączany 1,4 m z pilotem do urządzeń Android (Samsung Galaxy itd)
Charakterystyka kierunkowa mikrofonu / czułość dookólna / 6,3 mV/Pa (-44 dbV/Pa)
Moc pobierana 200 mW Kup Momentum M2 na www.sennheiser.com.pl
Siła docisku do uszu ok 3,2 N

Dodatkowe informacje:

instrukcja obsługi (pdf - wersja angielska 2,15 MB) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru Sennheiser Momentum, słuchawki hi-fi, słuchawki hifi, słuchawki przenośne, słuchawki do Galaxy, słuchawki do Samsunga, słuchawki Galaxy, Słuchawki Samsung, słuchawki do androida, słuchawki android, słuchawki z pałąkiem, słuchawki nagłowne, słuchawki wokółuszne, słuchawki zamknięte, słuchawki z pilotem, słuchawki z regulacją głośności, słuchawki z mikrofonem, zestaw z mikrofonem, zestaw słuchawkowy z mikrofonem
momentum m2 around ear, momentum-m2 around ear, 
momentum m2 around-ear, momentum-m2 aroundear, 
momentum m2-around ear, momentum-m2-around ear, 
momentum m2-around-ear, momentum-m2-aroundear,

[ Słuchawki Sennheiser Momentum M2 AEG czarne (Black) ]