znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startPROMOCJESŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START  PROMOCJE                 KONTAKT
 
 
 
 

PROMOCJA

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5

Nowa generacja zestawów słuchawkowych MOMENTUM niesie ze sobą podwyższony komfort użytkowania, składaną konstrukcję dla lepszej mobilności oraz jednostronny, odłączany przewód z pilotem i mikrofonem do rozmów oraz sterowania multimediami. Dostępne są wersje z pilotem przystosowanym do pracy z urządzeniami Apple iOS lub Samsung Galaxy i większością innych urządzeń opartych na systemie Android. Nowy wokółuszny model MOMENTUM został zaprojektowany od nowa, aby zapewnić podwyższony komfort używania, doskonałe dopasowanie i wytłumienie hałasów zewnętrznych.

Sennheiser zmienił rynek słuchawek w 2012 roku, wprowadzając serię MOMENTUM. Rozszerzona później linia łączy w sobie najlepsze elementy świata mody, technologii i dźwięku. W rezultacie spotkały się z uznaniem użytkowników i krytyków na całym świecie. Ale duch MOMENTUM nie stoi w miejscu. Teraz prezentujemy nową rodzinę słuchawek MOMENTUM. Odznaczają się podwyższonym komfortem użytkowania, składaną konstrukcją i - po raz pierwszy - dostępnością wersji bezprzewodowych.

MOMENTUM nowej generacji wyposażone są w składany pałąk dzięki czemu zajmują mniej miejsca i wraz z nowymi pokrowcami są wzorem mobilności. Jednocześnie konstrukcja nie straciła sztywności, bo wciąż wykorzystuje mocną i lekką stal nierdzewną. Dzięki temu nowe modele są równie solidne jak poprzednie. Jednak dopasowanie i komfort użytkowania w nowych modelach sięga jeszcze wyżej. Pałąk został przeprojektowany - wciąż jest pokryty luksusową skórą, lecz teraz ma bardziej obły kształt dla wyższego komfortu. Wokółuszny model MOMENTUM wyposażony jest w przeprojektowane, większe i bardziej miękkie wykładziny nauszników pokryte wysokiej jakości skórą. Ich asymetryczne ustawienie zapewnia lepsze dopasowanie do głowy i wygłuszenie dźwięków zewnętrznych.

Słuchawki MOMENTUM Around-Ear (wokółuszne) drugiej generacji dostępne są z pilotem do rozmów i sterowania multimediami. Kontroluje on funkcje odbierania/zakończenia połączeń, regulacji głośności, włączania muzyki i wyboru utworu. Dostępne są dwie wersje pilota: do urządzeń Apple iOS, lub Samsung Galaxy oraz większości innych urządzeń opartych na systemie Android.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Cechy charakterystyczne słuchawek Momentum:

- jednostronny, odłączany przewód z pilotem przystosowanym do pracy z urządzeniami Apple zakończony niskoprofilowym wtykiem Jack 3,5 mm.
- przeprojektowane, miękkie wykładziny nauszników pokryte wysokiej jakości skórą, o większej objętości i asymetrycznym kształcie zapewniają wysoki komfort użytkowania
- przetworniki o konstrukcji zamkniętej zapewniają optymalną redukcję hałasu otoczenia
- nowa składana konstrukcja i wytrzymały pokrowiec premium w komplecie
- produkowane w Niemczech przetwornki o impedancji 18 Ohm zapewniają znakomite odwzorowanie detali
- zastosowanie najwyższej jakości materiałów jak stal nierdzewna i luksusowa skóra naturalna
- słuchawki dostępne w kolorach czarnym, kość słoniowa (ivory) lub brązowymKup Momentum M2 na www.sennheiser.com.pl
gwarancja 2 lata
zestaw zawiera:
- słuchawki Momentum,
- etui transportowe
- przewód z pilotem
- instrukcję obsługi

Dane techniczne:

Konstrukcja wokółuszna
Przetworniki dynamiczne, zamknięte Kup Momentum M2 na www.sennheiser.com.pl
Impedancja 18 Ohm
Połączenie jack 3,5 mm prosty
Pasmo przenoszenia 16 - 22000 Hz
Zniekształcenia harmoniczne THD < 0,5%
Dynamika SPL 113 dB
Przewód odłączany 1,4 m z pilotem do urządzeń Apple (iPhone, iPod, iPad)
Charakterystyka kierunkowa mikrofonu / czułość dookólna / 6,3 mV/Pa (-44 dbV/Pa)
Moc pobierana 200 mW Kup Momentum M2 na www.sennheiser.com.pl
Siła docisku do uszu ok 3,2 N

Dodatkowe informacje:

instrukcja obsługi (pdf - wersja angielska 2,15 MB) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru Sennheiser Momentum, słuchawki hi-fi, słuchawki hifi, słuchawki przenośne, słuchawki do Apple, słuchawki Apple, słuchawki do ios, słuchawki ios, słuchawki dla ios, słuchawki do iphone, słuchawki iphone, słuchawki ipod, słuchawki dla ipod, słuchawki ipad, słuchawki dla ipada, słuchawki z pałąkiem, słuchawki nagłowne, słuchawki wokółuszne, słuchawki zamknięte, słuchawki z pilotem, słuchawki z regulacją głośności, słuchawki z mikrofonem, zestaw z mikrofonem, zestaw słuchawkowy z mikrofonem
momentum m2 around ear, momentum-m2 around ear, 
momentum m2 around-ear, momentum-m2 aroundear, 
momentum m2-around ear, momentum-m2-around ear, 
momentum m2-around-ear, momentum-m2-aroundear,

[ Słuchawki Sennheiser Momentum M2 AEi kość słoniowa (Ivory) ]