znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startPROMOCJESŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START  PROMOCJE                 KONTAKT
 
 
 
 

PROMOCJA SŁUCHAWKI PRZENOŚNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5

Nowa generacja zestawów słuchawkowych MOMENTUM niesie ze sobą podwyższony komfort użytkowania, składaną konstrukcję dla lepszej mobilności oraz jednostronny, odłączany przewód z pilotem i mikrofonem do rozmów oraz sterowania multimediami. Dostępne są wersje z pilotem przystosowanym do pracy z urządzeniami Apple iOS lub Samsung Galaxy i większością innych urządzeń opartych na systemie Android. Nowy nauszny model MOMENTUM został zaprojektowany od nowa, aby zapewnić podwyższony komfort używania, doskonałe dopasowanie i wytłumienie hałasów zewnętrznych.

Sennheiser zmienił rynek słuchawek w 2012 roku, wprowadzając serię MOMENTUM. Rozszerzona później linia łączy w sobie najlepsze elementy świata mody, technologii i dźwięku. Dzięki dojrzałemu, minimalistycznemu językowi designu modele MOMENTUM i MOMENTUM On-Ear harmonijnie połączyły formę z funkcją; spięły najwyższą klasę materiałów z bezkompromisową jakością brzmienia. W rezultacie spotkały się z uznaniem użytkowników i krytyków na całym świecie. Ale duch MOMENTUM nie stoi w miejscu..

Teraz prezentujemy nową rodzinę słuchawek MOMENTUM. Odznaczają się podwyższonym komfortem użytkowania, składaną konstrukcją i - po raz pierwszy - dostępnością w wersji bezprzewodowej.

Słuchawki MOMENTUM nowej generacji są wyposażone w składany pałąk, dzięki czemu zajmują mniej miejsca i wraz z nowymi pokrowcami są wzorem mobilności. Jednocześnie konstrukcja nie straciła sztywności, bo wciąż wykorzystuje mocną i lekką stal nierdzewną. Dzięki niej nowe modele są równie solidne jak poprzednie modele. Jednak dopasowanie i komfort użytkowania w nowych modelach sięga jeszcze wyżej. Pałąk został przeprojektowany - wciąż jest pokryty luksusową skórą lub Alcatarą®, lecz teraz ma bardziej obły kształt zapewniający wyższy komfort. Również nauszniki w nowym modelu pokryte są Alcantarą®*. Ten luksusowy materiał, znany ze swojej miękkości i wytrzymałości, używany jest w obiciach siedzeń luksusowych samochodów czy jachtów..

Słuchawki MOMENTUM On-Ear (nauszne) drugiej generacji dostępne są z pilotem do rozmów i sterowania multimediami. Kontroluje on funkcje odbierania / kończenia połączeń, regulacji głośności, włączania muzyki i zmiany utworu. Dostępne są dwie wersje: z pilotem kompatybilnym z urządzeniami Apple iOS oraz z pilotem kompatybilnym z Samsung Galaxy i większością innych urządzeń opartych na systemie Android.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Cechy charakterystyczne słuchawek Momentum:

- jednostronny, odłączany przewód z pilotem przystosowanym do pracy z urządzeniami Samsung Galaxy i większością innych urządzeń opartych na systemie Android zakończony niskoprofilowym wtykiem Jack 3,5 mm.
- przeprojektowane, miękkie wykładziny nauszników pokryte wysokiej jakości skórą, o większej objętości i asymetrycznym kształcie zapewniają wysoki komfort użytkowania
- pałąk i nauszniki pokryte miękkim i wytrzymałym materiałem Alcantara®
- przetworniki o konstrukcji zamkniętej zapewniają optymalną redukcję hałasu otoczenia
- nowa składana konstrukcja i wytrzymały pokrowiec premium w komplecie
- produkowane w Niemczech przetworniki o impedancji 18 Ohm zapewniają znakomite odwzorowanie detali
- zastosowanie najwyższej jakości materiałów jak stal nierdzewna i luksusowa skóra naturalna
- słuchawki dostępne w kolorach czarnym, kość słoniowa (ivory), brązowym i srebrnymKup Momentum M2 on-ear na www.sennheiser.com.pl
gwarancja 2 lata
zestaw zawiera:
- słuchawki Momentum,
- etui transportowe
- przewód z pilotem
- instrukcję obsługi

Dane techniczne:

Konstrukcja nauszna
Przetworniki dynamiczne, zamknięte Kup Momentum M2 on-ear na www.sennheiser.com.pl
Impedancja 18 Ohm
Połączenie jack 3,5 mm, prosty
Pasmo przenoszenia 16 - 22000 Hz
Zniekształcenia harmoniczne THD < 0,5%
Dynamika SPL 112 dB
Przewód odłączany 1,4 m z pilotem do urządzeń Apple (iPhone, iPod, iPad)
Charakterystyka kierunkowa mikrofonu / czułość dookólna / 6,3 mV/Pa (-44 dbV/Pa)
Moc pobierana 200 mW Kup Momentum M2 on-ear na www.sennheiser.com.pl

Dodatkowe informacje:

instrukcja obsługi (pdf - wersja angielska 9,0 MB) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Poniżej wyswietlono 1 komentarzy i ocen produktu:

Wypadkowa ocena produktu: 5/5wypadkowa ocena transkacji: 5/5wypadkowa srednia ocena: 5/5

~Sebastian Cichowskidodano 2017-01-13 o godz.20:45:34
ocena produktu: 5, ocena transakcji: 5, srednia ocena: 5 

Powieksz do pelnego rozmiaru Sennheiser Momentum, słuchawki hi-fi, słuchawki hifi, słuchawki przenośne, słuchawki do Galaxy, słuchawki do Samsunga, słuchawki Galaxy, Słuchawki Samsung, słuchawki do androida, słuchawki android, słuchawki z pałąkiem, słuchawki nagłowne, słuchawki nauszne, słuchawki zamknięte, słuchawki z pilotem, słuchawki z regulacją głośności, słuchawki z mikrofonem, zestaw z mikrofonem, zestaw słuchawkowy z mikrofonem, 
momentum m2 on ear, momentum-m2 on ear, 
momentum m2 on-ear, momentum-m2 onear, 
momentum m2-on ear, momentum-m2-on ear, 
momentum m2-on-ear, momentum-m2-onear,

[ Słuchawki Sennheiser Momentum On-Ear M2 OEi czarne (black) ]