znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startPROMOCJESŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START  PROMOCJE                 KONTAKT
 
 
 
 

PROMOCJA

Powiększ zdjęcie nr 2

Sennheiser HD 231 G reprezentuje najnowszą generację słuchawek o konstrukcji składanej na płasko należących do serii HD 200. Nowy styl oraz znakomity pełen basu dźwięk charakteryzują słuchawki które zostały zaprojektowane aby zapewnić możliwość słuchania muzyki z urządzeń mobilnych z systemem Android w każdym miejscu i czasie.

Słuchawki wyposażono w zamknięte kapsuły przetworników zapewniające zbalansowane i precyzyjne odwzorowanie dźwięku. Zaawansowane przetworniki z silnymi magnesami neodymowymi zapewniają maksymalną głośność oraz wysokiej jakości dźwięk hi-fi. Znakomite odwzorowanie stereo pozwala cieszyć się najdrobniejszymi detalami i czystym brzmieniem.

Słuchawki zostały wyposażone w pilota z mikrofonem przeznaczone do współpracy z urządzeniami Android. Pilot zapewnia możliwość regulacji głośności oraz zmiany utworu. Wbudowany mikrofon zapewnia możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych bez użycia rąk dzięki czemu nie stracisz już żadnego połączenia.

Słuchawki wyposażone są w składaną konstrukcję dzięki czemu można je wygodnie transportować w dowolne miejsce. Solidną, wytrzymałą konstrukcję charakteryzuje elegancki wygląd nadający całości jeszcze bardziej wyrazisty styl.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Dane techniczne:

Konstrukcja nauszna, zamkniętaKup HD 231G na www.sennheiser.com.pl
Przetworniki dynamiczne
Połączenie jack 3,5 mm
Przewód 1,2 m, jednostronny, z 3-przyciskowym pilotem
Waga 240 g

Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru senheiser, senhaiser, sennhaiser, sennheiser 

HD 231 G, HD231 G, HD-231 G
HD 231G, HD231G, HD-231G
HD 231-G, HD231-G, HD-231-G

słuchawki zamknięte, słuchawki przenośne, słuchawki z pałąkiem, słuchawki nagłowne, słuchawki nauszne, słuchawki smartfon, słuchawki do smartfona, słuchawki do androida, słuchawki android, słuchawki z pilotem, słuchawki ze sterowaniem, słuchawki do telefonu, słuchawki z mikrofonem, słuchawki składane, dla samsunga, dla galaxy, do samsunga, do galaxy, słuchawki samsung, słuchawki galaxy

[ Słuchawki HD 231 G ]