znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startWYPRZEDAŻPROMOCJESŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE                 KONTAKT
 
 
 
 

PROMOCJA SŁUCHAWKI PRZENOŚNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Powiększ zdjęcie nr 6
Zamów produkt przez formularz www

Nowa konstrukcja PXC 480, przygotowana przez naszych specjalistów audio, została zaprojektowana dla podróżujących biznesmenów, którzy mają wysokie wymagania w dziedzinie dźwięku. PXC 480 to wyjątkowo przyjazny towarzysz podróży, który zapewnia najwyższą jakość i owiane legendą brzmienie Sennheisera.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Zupełnie jak w przypadku standardu najwyższej klasy biznesowej, PXC 480 wyprzedzają wszystkie potrzeby użytkownika, pozwalając mu podróżować z wyjątkowo wysokim poziomem komfortu, bez żadnych zakłóceń.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Słuchawki Sennheiser PXC 480 zostały skonstruowane do zaspokojenia potrzeb osób często podróżujących. Zastosowano w nich układ zasilający z wydajnym akumulatorem zapewniającym do 50 godzin pracy z włączoną funkcją eliminowania zakłóceń zewnętrznych NoiseGard™. Możesz przemierzyć cały świat na jednym ładowaniu !
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Utrzymanie aktywnego połączenia podczas podróży jest teraz jeszcze łatwiejsze, a to wraz z niedoścignioną klarownością głosu podczas rozmów biznesowych i osobistych. Uzyskano ją dzięki zastosowaniu trzech mikrofonów, które tworzą macierz ze specjalnie ukształtowanym obszarem przechwytywania głosu. Niezależnie od tego, jak bardzo głośne jest otoczenie zewnętrzne, słuchawki PXC 480 oferują krystalicznie czysty głos i zapewniają podróżnym absolutnie prywatną przestrzeń do wypoczynku czy też skupienia się nad swoją pracą. Hybrydowe adaptatywne rozwiązanie redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™ umożliwia nieprzerwane słuchanie przez ciągłe i precyzyjne monitorowanie poziomu szumów zewnętrznych – zarówno w samolocie, pociągu czy zatłoczonej ulicy – w celu zapewnienia właściwego poziomu ich tłumienia.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Najwyższej klasy rozwiązania w zakresie ergonomii, bardzo lekka konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały sprawiają, że bardzo eleganckie słuchawki PXC 480 są ekstremalnie komfortowe w użyciu, nawet przy najdłuższych sesjach odsłuchowych. Poduszki uszne zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wyjątkowego komfortu, zgodnie z wytycznymi opracowanymi na podstawie specjalistycznych badań przeprowadzonych przez firmę Sennheiser w zakresie ergonomii związanej z budową ucha ludzkiego. A po zakończeniu podróży, dzięki składanej konstrukcji, możesz łatwo złożyć słuchawki i w tak kompaktowej formie umieścić w dołączonym futerale.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Cechy charakterystyczne słuchawek PXC 480:

- najwyższej klasy brzmienie
- do 50 godzin pracy na bateriiKup PXC-480 na www.sennheiser.com.pl
- hybrydowy adaptacyjny system redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™
- składana konstrukcja i futerał premium w komplecie
- skórzane nauszniki

Dane techniczne:

Konstrukcja wokółuszna, zamknięta
Przetworniki dynamiczne z magnesem neodymowym
Pasmo przenoszenia 17 - 23000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 109 dB Kup PXC-480 na www.sennheiser.com.pl
Impedancja 18 Ω
Redukcja szumów aktywna, hybrydowa, adaptacyjna NoiseGard
Mikrofon wbudowany
Zasilanie wewnętrzny akumulator
Wymiary 20 x 16 x 6 cm
Waga 225 g
Złącze kątowe jack 3.5 mm 4-polowe
Zniekształcenia harmoniczne (THD) < 0,5%
Kolor czarny
Czas ładowania 3 godz.
Czas pracy do 50 godz.
Przewód 1,4 m

Dodatkowe informacje:

skrócona instrukcja obsługi (pdf - 3,2 MB) Pobierz plik pdf
warunki bezpiecznego użytkowania (pdf - 5,6 MB) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru Sennheiser PXC 480, PXC-480, PXC480, słuchawki hi-fi, słuchawki hifi, słuchawki przenośne, słuchawki podróżne, słuchawki do iPod, słuchawki do iPad, słuchawki do iPhone, słuchawki podróżne, słuchawki smartfon, słuchawki do smartfona, słuchawki z regulacją głośności, słuchawki z pałąkiem, słuchawki nagłowne, słuchawki wokółuszne, słuchawki składane, słuchawki z redukcją szumów, słuchawki z aktywną redukcją szumów, słuchawki zamknięte, słuchawki z regulacją głośności, słuchawki z mikrofonem, słuchawki z pilotem, słuchawki składane

[ Słuchawki Sennheiser PXC 480 ]