znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startSŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START                  KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK SŁUCHAWKI MULTIMEDIALNE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3

Najlepsze gry już zapewniły nam niesamowitą przygodę w nowych obszarach ekscytacji. Ale jeśli jesteś gotowy, by zrobić kolejny krok w świecie gier, potrzebujesz zestawu słuchawkowego Sennheiser GSP 350. Ten model oferuje fanom gier PC niezwykle wciągające doświadczenie, a dzięki znakomitej technologii audio Sennheiser oraz niesamowitemu dźwiękowi w trybie 7.1 Dolby Surround Sound pozwala przejść na następny poziom w wirtualnej rzeczywistości.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Następny poziom audio w grach
Gdy jesteśmy już gotowi przejść do następnego poziomu dźwięku w grach, Sennheiser GSP 350 zapewni nam niesamowity poziom zanurzenia w wirtualnym świecie gier PC. Gamingowy zestaw słuchawkowy o konstrukcji zamkniętej jest zasilany przez najbardziej wyrafinowaną technologię akustyczną Sennheiser dostarczającą dźwięk Dolby 7.1 Surround Sound za pośrednictwem nowego przetwornika Surround USB wyróżniającego się elegancką formą i intuicyjną obsługą.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Nowy wygląd i znakomity komfort
Model GSP 350 posiada nausznice wykonane z pianki z efektem pamięci i oferuje najlepszą w swojej klasie izolację akustyczną zapewniającą doskonałe pasywne tłumienie szumów. Pozwala to całkowicie skupić się na grze bez wpływu dźwięków otoczenia. Luksusowe nauszniki zostały zaprojektowane z wykorzystaniem doświadczeń zebranych podczas wyspecjalizowanych badań firmy Sennheiser nad ergonomią ludzkiego ucha co zapewnia najwyższy poziomu komfortu użytkowania – nawet przy długotrwałych sesjach gamingowych.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Doskonałe dopasowanie
Inspirowane rozwiązaniami stosowanymi w lotnictwie składane i posiadające regulowany pałąk nagłowny słuchawki charakteryzują się ograniczonym naciskiem na głowę w celu zapewnienia wyższego poziomu komfortu. Tym samym umożliwiają idealne dopasowanie do głowy. Jest ono dodatkowo ułatwione dzięki specjalnemu przegubowi, który pozwala na ustawienie przetwornika pod idealnym kątem w zależności od kształtu naszej głowy.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Doświadczenia audio klasy premium
Zestaw słuchawkowy GSP 350 jest dostarczany wraz z intuicyjnym w obsłudze przetwornikiem Surround Dongle współpracującym z komputerami PC, pozwalającym na szybkie przełączanie między trybem stereo a Dolby 7.1 Surround Sound. Elegancki i wygodny w obsłudze interfejs pozwala dopasować wrażenia słuchowe indywidualnie dla każdego gracza, danej gry lub otoczenia. Cztery ustawienia korektora barwy zapewniają zoptymalizowane brzmienia dla gier. Dostępny jest także tryb eSports i ustawienie ‘Off’, które pozwala uzyskać neutralne działanie słuchawek. Tryb music przewidziano do użycia podczas odsłuchu muzyki i zapewnia on doskonałe doświadczenie audio.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Krystalicznie czysta komunikacja
W celu zapewnienia doskonałej współpracy podczas gry w zespołach, model GSP 350 jest wyposażony w mikrofon z funkcją redukcji szumów i o jakości radiowej, który świetnie minimalizuje szumy otoczenia. Krótki wysięgnik mikrofonu skutecznie odcina dźwięki oddechu i zapewnia jeszcze wyższy poziom czystości mowy podczas gry. W celu wyciszenia mikrofonu wystarczy tylko unieść jego wysięgnik i natychmiast znikamy z eteru !
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Solidna budowa
Wytrzymałość i niezawodność są gwarantowane przez użycie wysokiej jakości materiałów oraz wieloaspektowe testy produktu. W celu zapewnienia jeszcze wyższego poziomu zadowolenia warto pamiętać, że wszystkie gamingowe zestawy słuchawkowe są objęte dwuletnią międzynarodową gwarancją.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Kompatybilność z wieloma platformami
GSP 350 posiada możliwość wymiany przewodu. Zmieniając na jeden z opcjonalnie dostępnych przewodów połączeniowych, uzyskujemy możliwość cieszenia się doskonałym brzmieniem podczas gier podczas korzystania z innych platform w trybie analogowym, jak Mac, konsola do gier, smartfon czy tablet. Należy jednak pamiętać, że oprogramowanie Dolby 7.1 Surround Sound działa tylko na platformie PC.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Dane techniczne:

Konstrukcja wokółuszna, zamkniętaKup GSP 350 na www.sennheiser.com.pl
Przetworniki dynamiczne
Pasmo przenoszenia słuchawki: 15 - 26000 Hz
mikrofon: 10 - 15000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 113 dB
Impedancja 19 Ω Kup GSP 350 na www.sennheiser.com.pl
Złącze USB
Przewód 1,7 m (od słuchawek do karty dźwiekowej) + 1,2 m (od karty dźwiękowej do komputera)Dodatkowe informacje:

karta produktu (pdf 1,6 MB) Pobierz plik pdf
karta produktu (pdf 2,6 MB) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru Sennheiser, synhaiser, senhaiser, sennhaiser, synhaizer, sinhaizer, senheiser,  
GSP 350, GSP350, GSP-350

słuchawki hifi, słuchawki hi-fi, słuchawki multimedialne, słuchawki do komputera, słuchawki do pc, słuchawki z mikrofonem, zestaw z mikrofonem, zestaw słuchawkowy z mikrofonem, słuchawki z pałąkiem, słuchawki nagłowne, słuchawki wokółuszne, słuchawki do gier, słuchawki dla graczy, słuchawki do gry, słuchawki do grania, słuchawki zamknięte, słuchawki z kablem jednostronnym, słuchawki z regulacją głośności, słuchawki do gier, słuchawki do konsoli, słuchawki do pc, słuchawki dla konsoli, słuchawki dla komputera, słuchawki usb

[ Słuchawki Sennheiser GSP 350 ]