znajdz produkt
Komentarze i oceny [1295]  
SŁUCHAWKI DOMOWESŁUCHAWKI I SYSTEMY PROFESJONALNESŁUCHAWKI PRZENOŚNESŁUCHAWKI MULTIMEDIALNESŁUCHAWKI LOTNICZEMIKROFONY PRZEWODOWEMIKROFONY I ZESTAWY BEZPRZEWODOWEAKCESORIA I CZĘŚCI DO SŁUCHAWEK
startSŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKISŁUCHAWKIMIKROFONYMIKROFONYAKCESORIAkontakt
START                  KONTAKT
 
 
 
 

CENNIK SŁUCHAWKI DOMOWE

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Zamów produkt przez formularz www

Wyjątkowe pozycjonowanie dźwięku w grach
Zaprojektowany do użycia w świecie rozgrywek eSport, wzmacniacz audio GSX 1200 PRO wyposażony jest w przełomowy algorytm dźwięku przestrzennego 7.1 Virtual Surround Algorithm. Precyzyjna kontrola zarówno ścieżki audio gry jak i mowy jest możliwa dzięki oddzielnej regulacji obu. Dodatkowo istnieje możliwość przełączania między słuchawkami a głośnikami, bez konieczności przepinania kabli. Przygotuj się do rozgrywek zespołowych i przewodowo połącz do 8 wzmacniaczy GSX 1200 PRO w celu zapewnienia ciągłej komunikacji oraz kontroli rozmów przychodzących i wychodzących. To działa na platformie PC oraz Mac.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Zmień ustawienia dźwięku w locie
Wzmacniacz wyposażony jest w panel dotykowy podświetlany czerwonymi diodami LED, otoczony pierścieniem z wytrzymałego aluminium pełniącym funkcję pokrętła głośności. GSX 1200 PRO emanuje poczuciem siły, determinacją oraz całkowitym skupieniem na totalnym przeżywaniu gry. Niezwykle łatwy w odczycie wyświetlacz został zainspirowany instrumentami pokładowymi z samochodów wyścigowych oraz samolotów bojowych – zapewnia natychmiastową wizualizację informacji i umożliwia natychmiastową korektę dźwięku.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Usłysz wszystko. Zawładnij grą.
Wzmacniacz GSX 1200 PRO został zaprojektowany by być sercem nagłośnieniowego systemu do gier z wykorzystaniem dedykowanego układu DAC, który nie wymaga użycia dodatkowych sterowników. Wzmacniacz zapewnia precyzyjną kontrolę nad dźwiękiem gry oraz mowy, umożliwiając oddzielne regulacje tych torów i udostępniając oddzielne wejścia USB dla każdego z nich. Dostępne są również różne ustawienia korekcji barwy, a użytkownicy mogą ustawić odpowiednie poziomy pogłosu w celu dopasowania wrażeń do pomieszczenia, w którym właśnie grają. Możliwe jest również zwiększanie głośności w głośnikach surround względem przednich i tylnych głośników.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Intuicyjna kontrola gry
Czerwone wskazania na czarnym panelu zostają przygaszone w celu wyeliminowania zbędnego rozpraszania uwagi. Dzięki zastosowaniu specjalnych czujników zbliżenie dłoni powoduje natychmiastowe przywrócenie pełnej intensywności wskazań. Regulator Sidetone umożliwia szybkie ustawienie poziomu głośności własnego głosu. Przełączanie sygnału między zestawem słuchawkowym a głośnikami możliwe jest bez odłączania przewodów.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Komunikacja bez zawieszeń
Zaprojektowany do pracy w świecie rozgrywek eSport, wzmacniacz GSX 1200 PRO posiada szereg rozwiązań specjalnie zaimplementowanych pod kątem profesjonalnych graczy. Jednym z nich jest obecność funkcji Chat Link, która umożliwia wzajemne przewodowe połączenie do ośmiu wzmacniaczy GSX 1200 PRO w celu zapewnienia komunikacji bez przerw i zakłóceń.
Opis ze strony www.sennheiser.com.pl
Dane techniczne:

Pasmo przenoszenia 0-48000 HzKup gsx1200pro na www.sennheiser.com.pl
Złącza - jack 3,5 mm (słuchawkowe)
- jack 3,5 mm (mikrofonowe)
- jack 3,5 mm (głośnikowe)
- mini-USB, jack 2,5 mm (gniazdo Chat A)
- jack 2,5 mm (gniazdo Chat B)
Całkowite zniekształcenia harmoniczne THD 0,005 %Kup gsx1200pro na www.sennheiser.com.pl
Przewód 1,2 m (przewód USB) + 2,0 m (przewód Chat)Dodatkowe informacje:

karta produktu (pdf - 1,8 MB) Pobierz plik pdf
instrukcja obsługi (pdf - 9,6 MB) Pobierz plik pdf

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru Sennheiser, synhaiser, senhaiser, sennhaiser, synhaizer, sinhaizer, senheiser,  

GSX1200, GSX 1200, GSX-1200

wzmacniacz gamingowy, wzmacniacz do gier, wzmacniacz słuchawkowy dla graczy,

[ Wzmacniacz dla graczy z dźwiękiem surround Sennheiser GSX 1200 ]